Komunikat Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego z 10.04.2020 r. w sprawie obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz w zakładach pracy

covid-19

zgodnie z komunikatami rządowymi opublikowanymi 9 kwietnia 2020 r. w serwisie https://www.gov.pl/web/koronawirus/zasady-na-dluzej od czwartku 16 kwietnia 2020 roku wprowadzony zostaje obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz w zakładach pracy.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo Dział Administracyjno-Gospodarczy Kampusu Katowickiego będzie na bieżąco dostarczać rękawiczki i maseczki ochronne. Udostępniane maseczki są wyprodukowane z fizeliny „130” – producent zapewnia, że po sparzeniu wrzątkiem można je wykorzystać ponownie. W przypadku pytań proszę o kontakt z kierownikiem działu pod numerem telefonu: (32) 3591160 lub (32) 3592070.

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad i ograniczeń. Aktualne informacje znajdziecie Państwo w serwisie rządowym dostępnym pod adresem https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia oraz na przygotowanej z myślą o społeczności naszej uczelni stronie: www.koronawirus.us.edu.pl.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
dr Agnieszka Skołucka
Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego